SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Ücretsiz kargo fırsatıyla alışverişe başlayın

Garanti Şartları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun, ilgili kanun ve yönetmeliklerde belirtilen koşullarla iade ve cayma hakkını kullanabilecektir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15(1)(c) uyarınca çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar ile Madde 15(1)(ç) uyarınca iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler için cayma hakkını kullanamaz.

Çabuk bozulma tehlikesi olan mallar ile son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar ile ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi uygun olmayan ürünlerin iadesi yapılamaz. www.aladukkan.com.tr'de yer alan ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan, son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ve ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler olduklarından ötürü, satın alınan ürünler iade edilemez veya bir başka ürün ile değiştirilemez.

www.aladukkan.com.tr üzerinden satın alınan ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan mallar ile son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar içerdiğinden ötürü, en az 24 (yirmidört) saat önceden e-posta (destek@aladukkan.com.tr) yoluyla  bildirim yapılmış olması şartı ile iptal edilebilir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Yeni ve indirimli ürünlerden haberdar olun !